• info@reklambizden.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
554 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İBRAHİM BOZKURT
  • ADRES: Pınardere mahallesi Pınardere sokak no 108/1
  • TELEFON: 0 (256) 281 1156
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 17:00

FİRMA HAKKINDA

Yeşilyurt Kerestecilik Aydın’ da ahşap ambalaj sektöründe üretim yapan bir firmadır. Şirketimiz ahşap palet, sandık, kereste, tomruk satışı, ithalatı ve ihracatı konularında faaliyet göstermektedir.

2006 yılından itibaren ISPM-15 işaretleme sertifikasına sahip olan firmamızın üretimi ısıl işlemli palet, sandık ve keresteden oluşmaktadır. Firmamız palet sektörünün haricinde kalıp sektörünün vazgeçilmez haline gelen (PLYWOOD) Su Kontrası ürünlerini ithalatını yaparak siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Firmamız tecrübe ve birikimlerini bugüne dek koruyarak piyasanın gelişen ihtiyaçlarına göre ürün ve hizmet kalitesini, çeşitliliğini artırarak istikrarlı çizgisiyle yoluna devam etmektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimi, 2000’li yılların sektörel beklentisine cevap verebilmek adına teknolojisini ve kalite yönetimini de geliştirerek, sektöründe lider ve saygın firmalar arasında hak ettiği yerini siz değerli müşterilerimiz sayesinde almıştır.

Firmamız müşteri memnuniyetine kendine ilke edinerek piyasanın gelişen ihtiyaçlarına göre ürün ve hizmet kalitesini, çeşitliliğini artırarak istikrarlı çizgisiyle eğitimli personeli ile yoluna devam etmektedir.

Sayın müşterilerimiz firmamızı tercih etmenizin yanında üretmiş olduğumuz ve ithal etmiş olduğumuz ürünler hakkında görüşlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyoruz. Başarıyı ve mutluluğu paylaşmak dileğiyle

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.