• info@reklambizden.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,095 ZİYARETÇİ
  AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:00 - 00:00
  SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
  QR KODU
  FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
  1+9 = ?

  VİDEOLAR

  Hiç video eklenmemiş.

  ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

  yenimahalle

  KAMPANYALAR / İLANLAR

  Hiç ilan eklenmemiş.

  FİRMA HAKKINDA

  Reyting Sonuçları ve Reyting Sıralaması
  Günümüzde çekilen her yeni dizinin, ekranlara yeni giren her programın ya da yarışmanın en büyük amacı reyting kazanmaktır. Televizyon ve kanal yöneticileri için çok büyük önem taşıyan reyting ekranlara giren dizlerin ya da programların kaderini de belirlemektedir. Reyting sonuçları göz önüne alınarak çıkarılan reyting sıralaması var olan bir dizinin yayından kaldırılmasına neden olabilir.

  Reytingler her gün yayınlanan dizi ve programlara hatta saatlere göre değişiklik göstermektedir. Örnek verecek olursak, reyting pazartesi günü bir kanalda yayımlanan programın birinci olduğunu gösteririken, reyting salı günü ise başka bir kanalda yayınlanan bir dizinin birinci sırada olduğunu gösterebilir. Hatta reyting çarşamba günü saat 20.00’da bir kanalın yarışmasını birinci gösterirken, reyting perşembe başka bir kanaldaki spor programının birinci olduğunu gösterir. Bu örnektente anlaşıldığı gibi reyting sonuçları ve reyting sıralaması saatlere göre bile değişiklik göstermektedir. Dünün reytingi göz önüne alındığında birinci olan kanalın bugün de reytingde birinci olacağı kesindir diyemeyiz. Reyting cuma günleri genel olarak diğer günlere oranlara çok değişken olabilmektedir. Bunun nedeni ise bireylerin haftasonu olması nedeniyle cuma günleri daha geç saatlere kadar ekran başında kalarak reyting sıralaması ve reyting sonuçlarına doğrudan etki etmesidir.
  Reytingin her gün değişmesinin sebeplerinden biride yayın hayatına yeni giren diziler ve yeni sevilen yüzlerdir. Türkiye’de özellikle sezon finali yapıldığına yaz dizisi olarak ekranlarda yer alan ve reyting elde ederek yayın hayatını uzun yıllar sürdüren diziler bulunmaktadır. Bunun nedeni ise başarılı bir yapıt ve yeni yüzlerin izleyiciler tarafından sevilmiş olmasıdır
  http://www.reytingtv.com

  ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

  Hiç ürün eklenmemiş.

  FİRMA HABERLERİ

  Hiç haber eklenmemiş.

  FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

  FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  Hiç yorum yapılmamış.