• info@reklambizden.com

Loulou Pet Shop & Pet Kuaförü

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
569 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Engin Ergin
  • ADRES: Yenişehir Mahallesi, Çağlayan Sokak No:15/B PK.34779 Ataşehir - İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 343 6323
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

2005 Yılında, başlayan ticari faaliyetimizin esasını hizmetlerimiz oluşturuyor iken, bugüne kadarki süreçte 5.000’e yakın firmaya, 20.000’in üstünde çalışana destek olduk, hizmet verdik.

Bugünden itibaren heyecanla, şevkle yepyeni bir atılımla İstanbul Ataşehir’den PET DÜNYASINA merhaba dedik…
Bilinçli, tecrübeli, etik değerlere saygılı ekibimiz ve yönetim kadromuzla…
Yaşantımızın değerli, şirin ve vefalı tüylü dostlarımıza, kanatlılara kısacası evcil tüm dostlarımıza kucak açıyoruz.
Hijyenin, ırkına özel bakımın, kesimin kısaca her detayın özenle temel alındığı PET KUAFÖRÜ hizmetimiz.
Türkiye’de ilk defa, stüdyo ve dış çekimlerle anılaşacak, portfolyo hizmeti verecek PET FOTOĞRAFÇILIĞI.
Tüylü dostlarımıza özel yaz ve kış koleksiyonlarıyla yaşamlarını süsleyip, renklendireceğimiz PET MODA ürünleri ve gereksinimleri.
Her zaman en iyisini, en yenisini ve ekonomik olanları bulabileceğiniz, güvenle ve huzurla alış veriş yapacağınız e-ticaret PORTALI.
Mamadan aksesuara, bakım ürünlerinden temel ihtiyaçlarına ve daha pek çoğuna görerek, dokunarak satın alabileceğiniz PET MAĞAZA.
Sosyal sorumluluk projemiz diyebileceğimiz siz değerli müşterilerimizin ve bizlerin katkılarıyla can bulacak, yüreklerinizi hafifletecek PET BAĞIŞ uygulamamız.
Şehir dışı kaçamaklarınızda, iş seyahatlerinizde emanet edebileceğiniz ve gözünüzün arkada kalmayacağı size güven, tüylü dostlarımıza huzur verecek PET PANSİYONU.
Kimine çocuk, kimine bebek kadar yakın tüylü dostlarımıza gönül dostları aradığınızda, eşleşmesini ve bebeklerinin olmasını düşlediğiniz anda yanı başınızda rehberiniz olacak PET ÇÖPÇATAN.
Evcil dostlarımıza dopdolu içerikler, yaşamları ve sağlıklarıyla ilgili makaleler, bilimsel açıklamalar, petimiz ve ailemiz adına yapılan anlatımlar, sektördeki sağlıklı, yeni, ekonomik ve ilgi çekici ürünlerin yer aldığı PET BLOG.
Değerli Müşterilerimiz bu uygulamalarımızın çoğuyla başladık. Peşi sıra hepsi ve sürpriz nitelikli birçok yeni fikir, proje ve hizmet konusunu sizlere sunmayı vaat ediyoruz. Lütfen bizleri izleyiniz

Saygılarımızla,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.