• info@reklambizden.com

GREEN LIFE HAŞERE İLAÇLAMA HİZMETLERİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
110 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: SEDAT ÖZTÜRK
  • ADRES: ESKİKIZILCAKESE MAHALLESİ SAHİL YOLU CADDESİ NO:2 ÜNYE / ORDU
  • TELEFON: 0 (533) 615 5268
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 24:00 - 08:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 00:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş Green Life İlaçlamayı yakından tanımaya ne dersiniz?

İlaçlama dünyası bir çok bilinmeyeni beraberinde getirirken, bu sektörde kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen müşterilerinin öncelikli tercihi olan Green Life 2014 yılında İstanbul da kurulmuştur.

İlaçlama sektöründe en zor uygulamaları pratik çözümlerle kolayca çözüm bulmayı başarmıştır. Her geçen yıl müşteri portföyünü artıran firmamız alanında uzman yetişmiş personelleriyle öncü firmalar arasında yerini almıştır.

Aslen Ordu’ lu olan firma kurucusu Karadeniz Bölgesinde haşere kontrolü hususunda sektörün ihtiyaçlarını analiz etmiştir. Karadeniz’ li hemşerilerine profesyonel hizmet sunmayı görev edinmiştir. 2019 yılında Green Life Haşere İlaçlama firmasının temellerini atmıştır.

Kullanmış olduğumuz teknolojiyi bilgi ve tecrübemizle buluşturarak bölgeye değer katmak ve hizmet etmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz.

Kendimize ilke olarak kaliteli hizmeti ve % 100 müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız WHO (Dünya Sağlık Teşkilatı) standartlarına uygun bir firma olarak hizmete devam etmekteyiz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek sürekli olarak kendimizi geliştirmekteyiz.

Haşere ile mücadelenin insan sağlığını direkt olarak etkileyen önemli bir unsur olduğunun bilincindeyiz. Bu sorumluluk bilinciyle Çevre Halk Sağlığı uygulama yetki belgeli çalışanları bünyemizde bulundurmaktayız.

Firmamız ayrıca uçan haşere ile ilgili yapışkan bantlı sineklik cihazları üretmektedir. Sağlık Bakanlığı‘nca yasaklanan tel ızgaralı sineklik cihazlarının piyasadan toplanmasının ardından, yönetmeliğe uygun cihazlarımızı siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Sizler de Green Life Haşere İlaçlamanın etkili, hızlı ve güvenilir çözümleriyle buluşmak için bizleri 0 533 615 52 68 nolu telefondan arayabilir ve whatsapp üzerinden de ayrıca ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan da bizleri takip ederek uygulamalar ve haşereler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.