• info@reklambizden.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
961 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 0850 259 79 80
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Gözlük Shopping, 2015 yılında, gözlük sektöründeki 40 yıllık tecrübelerini internet ortamına taşımaya karar vermiş bir kadro tarafından kuruldu. Bünyesinde pek çok güneş gözlüğü markasını barındıran Gözlük Shopping, yalnızca distribütör garantili; yani %100 orijinal ürünler satmaktadır.

 

Optisyen, tasarımcı ve tekniker bir kadroyla tüm Türkiye’ye hizmet veren Gözlük Shopping, Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir online güneş gözlüğü alışveriş sitesidir. Ayrıca satın aldığınız ürünleri gönül rahatlığıyla ve sağlıklı bir şekilde kullanabilmeniz için, alışveriş sırasında ve sonrasında size eksiksiz hizmet etmeyi vaat etmektedir.

 

Tüm ürünlerini dizaynına, kalitesine, sağlamlığına ve konforuna göre değerlendirip vitrinine koyan Gözlük Shopping, Türkiye sınırları içerisindeki her güneş gözlüğü kullanıcısına ulaşmak ve onlara dünyaca ünlü markaların en yeni modellerini sunmak için çalışmaktadır. Bu şekilde kullanıcılarıyla birlikte gelişmeyi, yenilenmeyi ve modaya ayak uydurmayı hedeflemektedir.

 

Misyonu, “%100 orijinal güneş gözlüklerini mümkün olan en uygun fiyatla ve üstün hizmet kalitesiyle sunmak” olan Gözlük Shopping, güneşe modayla ve şıklıkla bakmak isteyenlerin yeni durağı olacak.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.