• info@reklambizden.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
849 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: : Y. Dudullu Mahallesi, Kıbrıs CaddesiBurcu Sokak No:2 Ümraniye / İstanbul / Türkiye
  • TELEFON: 0216 314 82 00
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Akay Endüstriyel 2009 yılında kurulduğundan bu güne geçen süreçte gerek çalışanları, gerekse müşterileriyle olan iletişimini güçlendirerek büyümeye devam etmektedir.Endüstriyel temizlik maddeleri, günümüzün değişen yaşam koşullarına ve küreselleşen dünyaya uyumlu olarak kendini sürekli geliştirmek ve ürün yelpazesine yenilerini eklemek zorundadır.
Eğitimli personelimiz ve geniş ürün yelpazemizle sektörün önde gelen firmalarından biri olmaya adayız. Bunu sağlamak için gerekli ön koşul olan günün değişen teknolojisiyle uyumlu, insan sağlığına öncelik veren bir çalışma ve disiplin içinde gelişmemizi sürdürüyoruz.Ürünlerimizin kullanım alanları; Endüstriyel mutfaklar, gıda ve ilaç üretim tesisleri, oteller, restaurantlar, hastaneler, çamaşırhaneler, AVM’ler, kamu kurum ve kuruluşları ve evlerdir. Bu ürünlerimiz; mutfak temizlik ürünleri, yer ve yüzey temizlik ürünleri, kişisel temizlik ürünleri, tekstil ve gıda hijyen ürünleridir.
Akay Endüstriyel’in ürünleri, yurt içi ve yurt dışında bir çok kuruluş tarafından tercih edilmektedir.
Temizlik ürünleri, küreselleşen dünyanın her geçen gün değişen farklı ihtiyaçlarına uygun olarak gelişmelidir.Akay Endüstriyel bunu sağlama adına, özgün fikirler üreten, müşteri ilişkilerine önem veren, kalitede sürekliliği sağlamayı hedefleyen, üretken, uygun fiyat politikası güden, dürüstlüğe ve karşılıklı güvene önem veren vizyonuyla sektöründe hızla ilerleyen bir tedarikçi firmadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.