• info@reklambizden.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
951 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 0362 431 00 39
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

28/12/2005 tarihinden itibaren kozmetik sektöründe Toptan ve Perakende olarak mağazalarımızla hizmet vermekteyiz siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için uzman kadromuz ile çalışmalarımız herdaim devam etmektedir.
İnternet üzerinden satışını yaptığımız “Güzellik ve Sağlık ürünleri” pazarında dürüstlük, saygı ve kalitesinden ödün vermeden hizmet veren emirkozmetik.net tecrübeli uzman kadromuz ile sizlere en doğru ürünleri en avantajlı fiyat ve taksit seçenekleri ile sunmayı hedefliyor.

Emirkozmetik.net sağlık ve güzellik sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek, geniş ürün yelpazesiyle müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan yaklaşımı ve yenilikçi servislerin geliştirilmesi konusuna çok önem vermektedir.

Sitemizde  güzellik ve sağlık konularında uzman kişiler tarafından kişisel danışmanlık hizmeti sunarak müşterilerimizin en doğru ürünlere ulaşmasını hedefliyoruz.

Emirkozmetik.net’ten satın aldığınız bütün ürünler, kendi tedarikçi ve distribütörlerinden temin edilen orijinal ürünlerdir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.